Plánování dítěte a pomoc při neplodnosti

Přejete si počít dítě? Daysy zvýší vaše šance na plánované těhotenství.

Váš osobní monitor cyklu Daysy vám spolu s aplikací daysyView pomůže splnit přání a naplánovat těhotenství. Bez hormonů a tudíž samozřejmě bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Mnoho párů se dlouho snaží počít dítě, často bohužel neúspěšně. Příčiny sice mohou být biologické, ale rozhodně nemusí.

Každá žena může otěhotnět pouze během několika dní každého cyklu: v den ovulace a až pět dní před ovulací. Pokud si žena není vědoma toho, jak její cyklus funguje, může se snadno stát, že se snaží otěhotnět mimo své plodné dny. Daysy sleduje a vyhodnocuje cyklus za vás a dá vám vědět, které dny jsou pro početí nejvhodnější.

Pokud tedy chcete otěhotnět, je znalost vašeho osobního cyklu nepostradatelná! Daysy vám pomůže seznámit se s vaším menstruačním cyklem a s přesností 99,4 % vám ukáže, kdy je vaše šance na otěhotnění nejvyšší.

Zejména pro ženy, které mají potíže s početím nebo mají nepravidelný menstruační cyklus, je důležité přesně vědět, které jsou jejich plodné dny. To samé platí v případě, pokud mají partnerovy spermie kratší životnost nebo jsou pomalejší.

Daysy používá jednoduchý systém barev, kterým zobrazuje plodné a neplodné dny a den ovulace.

 Daysy bliká červeně ovulace
 Daysy svítí červeně plodný den

Aplikace DaysyDay vám kromě toho nabízí prognózu plodných a neplodných dní v průběhu celého měsíce. Na základě již shromážděných dat DaysyDay zobrazuje, jak bude váš cyklus pravděpodobně vypadat během následujícího měsíce.

Můžete si tak například pohodlně a beze stresu naplánovat vaši dovolenou právě na dny, kdy je pravděpodobnost otěhotnění největší.